Frumoase poze,domnisoara!
mai pac-pac :din prima de ce radeai?:))) oaaaaaaaaaaaaare...si poza cu apa e inspirata dupa mine.asa ca nu mai papa bors ca eu iti luam ideile . :o3copil topit :)))
Frumoase poze,domnisoara!
RăspundețiȘtergeremai pac-pac :d
RăspundețiȘtergerein prima de ce radeai?:)))
oaaaaaaaaaaaaare...si poza cu apa e inspirata dupa mine.asa ca nu mai papa bors ca eu iti luam ideile . :o3
copil topit :)))